Дизайн інтер’єру

На час воєнного стану
  знижка 10 %
Дізнатись вартість
Приклади наших робіт
Вартість
Креслення
20 $ / м.кв.
18 $ / м.кв.
Залишити запит
Пакет “Стандарт”
28 $ / м.кв
25 $ / м.кв.
Залишити запит
Пакет “Авторський”
35 $ / м.кв
31,5 $ / м.кв.
Залишити запит
PDF
Перелік робіт в 3х пакетах вартості
Як ми працюємо
01
Заміри обʼєкту
02
Аналіз необхідних
поліпшень
03
Планування
04
3D візуалізації
05
Креслення
06
Підбір матеріалів
та меблів
07
Кошторис
ремонту
08
Авторський
нагляд
Про послугу

Наше завдання – створити дизайн, який буде ідеально відповідати естетичним побажанням замовника та сучасним трендам інтер’єра. При цьому функціонал кожного приміщення повинен бути продуманий до дрібниць.

Ми команда креативних професіоналів, яка розробляє унікальні інтер'єрні проєкти з індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Процес роботи

Наша робота починається з детального знайомства з замовником та його побажаннями. Ми дізнаємося про його цілі, вподобання та бюджет, щоб створити дизайн, який повністю відповідає його очікуванням.

Наступний етап – складання дизайн-проєкту. Ми ретельно плануємо кожен елемент майбутнього інтер'єру, враховуючи планування приміщення, вибір матеріалів та меблів. Цей етап включає детальне опрацювання всіх аспектів, щоб забезпечити гармонію та функціональність простору.

Після затвердження проєкту замовником, ми переходимо до його реалізації. Співпрацюючи з досвідченими бригадами будівельників та оздоблювачів, ми гарантуємо високу якість виконання робіт і дотримання термінів. Ми допомагаємо вам раціонально витрачати час та гроші на реалізацію вашого майбутнього житла.

Завершальний етап – здача проєкту замовнику. Ми детально пояснюємо всі особливості інтер'єру, відповідаємо на всі питання клієнта і забезпечуємо його всіма необхідними інструкціями з експлуатації. Ми надаємо гарантію на всі роботи, виконані нашою командою.

Час реалізації проєкту

Час реалізації дизайн-проєкту залежить від складності завдання, розміру приміщення та необхідних будівельних робіт. В середньому цей процес займає від 1 до 2 місяців, проте в окремих випадках може бути завершений швидше.

Ми пишаємося своєю роботою та гарантуємо, що наші інтер'єри будуть радувати вас довгі роки. Завдяки співпраці з перевіреними постачальниками матеріалів та обладнання, ви можете бути впевнені у високій якості наших послуг.

Готові обговорити ваш проект?
Залиште свої контакти і ми
звʼяжемось з Вами якомога скоріше

    Залиште свої контакти і ми
    звʼяжемось з Вами якомога скоріше

      м. Київ, вул. Глибочицька, 40, 3я секція, 3й поверх+38 099 444 37 55
      м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 35, 2й поверх+38 098 444 37 55