м. Київ, вул. Глибочицька, 40, 3я секція, 3й поверхм. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 35, 2й поверх
+38 099 444 37 55 +38 098 444 37 55

Ремонт 4 кімнатної квартири

 
Дізнатись вартість
Приклади наших робіт
Як ми працюємо
01
Узгодження проекту
02
Затвердження кошторису
03
Монтаж
відеонагляду
04
Перестінки та комунікації
05
Кахель та малярні роботи
06
Фінішні роботи
07
Генеральне прибирання
08
Прийом робіт замовником
Про послугу

Наша мета – професійно провести весь комплекс необхідних робіт використовуючи виключно якісні і перевірені будівельно-оздоблювальні матеріали в оговорені в договорі строки.

Коли справа доходить до ремонту великих приміщень, особливо чотирикімнатної квартири, завдання стає набагато складнішим. З одного боку, є більш простора площа для творчості, з іншого — специфіка роботи потребує особливого підходу, обліку безлічі нюансів та грамотної організації простору.

Саме через складність та багатогранність таких робіт, довіряти ремонт чотирикімнатної квартири в Дніпрі слід професіоналам. Тим, хто не тільки знає тонкощі своєї справи, але й здатний зрозуміти бажання замовника, трансформуючи їх у якісний, функціональний та гарний ремонт.

Ремонт під ключ у чотирикімнатній квартирі

Коли йдеться про капітальний ремонт, багато хто уявляє собі тривалий і складний процес. Однак, завдяки послузі під ключ, власники житла можуть уникнути багатьох турбот і отримати ідеально відремонтований житловий простір без зайвих турбот.

Робота включає проведення таких заходів:

 • Заміна комунікацій. Це один із найважливіших етапів, який передбачає заміну старої електропроводки, сантехніки, опалення тощо. Нові сучасні системи не тільки надійніші, а й економічніші.
 • Ремонт підлог, стін та стель. При капітальному ремонті старі покриття повністю демонтуються, але в місці встановлюються нові. Це може бути ламінат або паркет, шпалери або декоративна штукатурка, натяжні або багаторівневі стелі.
 • Перепланування. Найчастіше власники вирішують змінити простір квартири, об'єднавши кімнати чи, навпаки, розділивши їх. Таким чином, можна отримати більш функціональний та комфортний простір.
 • Заміна вікон та дверей. Сучасні конструкції мають відмінну звуко- і теплоізоляцію, що робить проживання в квартирі комфортнішим.
 • Дизайн та декор. Після всіх будівельних та ремонтних робіт починається найкреативніший етап – вибір оздоблювальних матеріалів, меблів, освітлення та інших елементів декору.

Капітальний ремонт під ключ дозволяє власнику отримати повністю готове до проживання житло без необхідності контролювати кожен етап робіт та займатися підбором матеріалів та спеціалістів. Всі турботи бере на себе будівельна компанія, а вам залишається лише насолоджуватися результатом.

Ціна на ремонт чотирикімнатної квартири

Важливо розуміти, що підсумкова ціна на ремонт чотирикімнатної квартири в Дніпрі може відрізнятися, виходячи з ряду факторів, серед яких першочергове значення мають такі:

 • Вибір матеріалів. Це основний фактор, який може значно збільшити вартість ремонту. Преміальні матеріали, імпортна сантехніка або дизайнерська плитка коштуватимуть значно дорожче за простіші аналоги.
 • Обсяг та складність робіт. Капітальний ремонт обійдеться дорожче, ніж косметичний. Якщо планується складне перепланування або специфічні будівельні рішення, це також вплине на ціну.
 • Спеціалізовані послуги. Дизайн-проект, 3D-візуалізація або робота архітектора – це послуги, які можуть підвищити вартість ремонту.
 • Тривалість ремонту. Термінові роботи зазвичай коштують дорожче, тому що потребують більш інтенсивного втручання фахівців та активного використання ресурсів.
 • Сезонність. Також розцінки на заходи можуть змінюватися в залежності від пори року.

Для чотирикімнатної квартири у Дніпрі приблизна вартість косметичного ремонту може становити від 700 гривень за кв. м, тоді як капітальний ремонт може коштувати від 2000 гривень за кв. м або більше, виходячи з вибраних матеріалів та складності роботи. Хоча ці ціни не більш ніж умовні та з урахуванням конкретного проекту можуть бути скориговані у той чи інший бік.

Чому варто звернутися до студії TDesign

Вибір студії TDesign для ремонту вашої квартири – це гарантія якості та професіоналізму. Серед головних переваг звернення до професіоналів варто виділити такі:

 • Персональна взаємодія з кожним партнером.
 • Прозорі розцінки та відсутність прихованих платежів.
 • Висококваліфіковані фахівці та дизайнери.
 • Сучасні технології та матеріали.
 • Дотримання термінів та відповідальний підхід до роботи.

Перш ніж замовити ремонт 4 кімнатної квартири у Дніпрі важливо врахувати, що це складний та відповідальний процес, що потребує точності, уваги до деталей та комплексного підходу. Однак, довіривши його професійній команді, можна бути впевненим у бездоганному виконанні кожного етапу. Експерти не лише нададуть гарантії, а й виконають роботу в заявлені терміни, дотримуючись обговореного кошторису. Такий підхід гарантує не просто ремонт, а ідеально адаптований під потреби замовника об'єкт, що поєднує комфорт, стиль та функціональність.

Готові обговорити ваш проект?
Залиште свої контакти і ми
звʼяжемось з Вами якомога скоріше

  Залиште свої контакти і ми
  звʼяжемось з Вами якомога скоріше

   м. Київ, вул. Глибочицька, 40, 3я секція, 3й поверх+38 099 444 37 55
   м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, 35, 2й поверх+38 098 444 37 55